KURUMSAL
ÇALHAN METAL & HURDA uzun yıllardır Hurda Alüminyum, Hurda Bakır, Sarı, Krom, vb. hurda malzemelerin alım satımını yapmak üzere Kayseri'de kurulmuş olup günümüze kadar büyüyerek hurda alım satımında lider konumlara gelmiştir.

Külçe kalay,kalay curufu,çubuk kalay,lehim curufu,kalay anaot,nikel,hurda bakır,hurda bronz,hurda kurşun,hurda kızıl,hurda pirinç,hurda alüminyum hurdalarının ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise yine bu sektörlerde tüm metal çeşitlerine hitap etmektedir.

Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, hurda alım satım yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen şirketlerden biri olmuştur.

Hurda alış ve satışlarında çeşitli ödeme imkanları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar taleplere göre değerlendirilmektedir. Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok büyük değer taşımaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

Firmamızın Misyonu geri kazanılabilir nitelikli tehlikesiz metal atıkla ilgili gerekli lisanslara sahip olmak ve çalışma konusuna giren tüm bu metal atıkları çevre ve insan sağlığına en uygun koşullarda yeni teknolojileri takip ederek ülke ekonomisine geri kazandırmaktır.

Vizyonumuz çevre ile ilgili tüm bu çalışmaların yapılması sırasında çevrenin korunması ve sadece yerel mevzuata değil uluslararası standartlara uygun çalışma şartlarının sağlanması ve devam ettirilmesidir.